Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.35/5 - 17 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Thread Contributor: susbeyAshampoo Burning Studio 18 Giveaway Key / Hediye Lisans
Üstad baktım da mail düşmemiş. Ne zaman ulaşır?
Ara
(08.02.2017, Saat:20:19)susbey Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
DİKKAT : Hediye lisans çekilişine katılan arkadaşlar lütfen konuları takip etsinler.Çekiliş yapıldıktan sonra kazanan kişi veya kişiler 2 gün içerisinde bana PM ile email adresini göndermezse hakkını kaybetmiş sayılacaktır.Ekstra olarak PM ile haber verip email istemekle uğraşmak istemiyorum.

CEKiLiS YAPILMISTIR.

Egnl0Z.png

5 adet yasal lisans - 5 legal license

Hediye lisans kampanyasi 7 gün sürecektir
License gift campaign will last 7 days

Lisans hakkı kazanmak için tek yapmanız gereken konuya yorum yazmak ve random.org ile yapılacak olan şanslı kişiler çekilişine katılmaktır.

Konu 7 gün boyunca katılıma açık olacaktır. 7 gün sonunda çekiliş ile kazanan arkadaşlarımıza lisansları email ile gönderilecektir!
Herkese bol şans Smile

Ashampoo Software Special Thanks

box_ashampoo_burning_studio_18_800x800.png
dow_screen_4810.png
scr_ashampoo_burning_studio_18_welcome_light.jpg

Kolaylıkla dosyaları disklere yazdırın, kopyalayın veya yedekleyin
Dosyalarınızı disklere yazdırmak, kopyalamak ve yedeklemek için güçlü uygulama
Burning Studio 18 dosyaları, müzikleri ve filmleri kolaylıkla disklere yazdıran, düzenleyen ve yedekleyen kanıtlanmış bir uygulama paketidir. Kapsamlı multimedya yetenekleri bu çok yönlü programının başka bir özelliğidir.

Yeni Ashampoo Burning Studio 18 dosyaları, müzikleri ve filmleri herhangi bir disk türüne yazan her zamankinden daha çok yönlü disk yazma uygulamasıdır. Geliştirilmiş görseller ve daha iyi kullanılabilirlik ile tamamen yeniden tasarlanmış arayüz sayesinde yeni başlayanlar daha hızlı sonuçlara ulaşabilirler. Programın kapsamlı multimedya yetenekleri kapaklara sahip ses diskleri oluşturmanın yanı sıra kullanıcılara hareketli menüler, özel temalar ve sorunsuz kesmeler ile karmaşık film projelerini gerçeğe dönüştürmeleri için ihtiyaçları olan her şeyi sağlıyor. Yeniden tasarlanan slayt gösterisi modülü temel kurulum sırasında kullanıcılara rehberlik eden ve her seferinde kullanıcıların iyi sounçlara sahip olmalarını sağlayan özel bir sihirbaz ile geliyor. Burning Studio ilk defa, otomobil radyoları ile kullanmak için USB flaş sürücüleri ve müzik diskleri oluşturmayı hedefleyen bir modül ile geliyor. Sıralama seçeneklerinin ve çalma listesini kolaylıkla aktarmanın (ör: iTunes veya Windows Media Player'dan) yanı sıra, çeşitli cihaz önayarları yaygın otomobil radyoları ile maksimum uyumluluktan emin olmayı sağlıyor. Yedekleme özellikleri yüksek güvenlikli ortam, disk bölme ve güçlü şifre koruması desteği sunuyor.

Özelliklere bir bakış
- Otomobil radyonuz için kapsamlı ses modülü
- Yeni kullanıcı arayüzü ve program kullanımı
- 140'tan fazla geçiş efektleri ile slayt gösterileri oluşturmak için sihirbaz
- Birçok yerleşik kartlar ve Intel Media sayesinde daha hızlı video kodlama
- Filmleri kolaylıkla kesin, üretin ve yazdırın
- Ses disklerini ripleyin, dönüştürün ve yazdırın
- Birden fazla boyutlarda şifre korumalı yedekler oluşturun
- Multimedya kullanım için çeşitli menüler, temalar ve tasarımlar
- Mobil cihazlardan (cep telefonu, dizüsti bilgisayarlar, vb.) verileri yedekleyin

Homepage

Ashampoo Burning Studio 18 Direct Download
şansım varsa inşallah banada çıkar
Ara
(18.02.2017, Saat:13:16)jamelli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstad baktım da mail düşmemiş. Ne zaman ulaşır?

DİKKAT : Hediye lisans çekilişine katılan arkadaşlar lütfen konuları takip etsinler.Çekiliş yapıldıktan sonra kazanan kişi veya kişiler 2 gün içerisinde bana PM ile email adresini göndermezse hakkını kaybetmiş sayılacaktır.Ekstra olarak PM ile haber verip email istemekle uğraşmak istemiyorum.
Ara
üstad bu çekilişlere katılmak için ne yapmamız gerekiyor, forumda yeniyim, ne yapmam gerektiğini henüz çözemedim !
albatir, proud to be a member of Decompile.us since 05.06.2017.
Ara
Şuanlık başka çekiliş yok galiba
Hiçbir Bilgi Sonsuz Değildir.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Star İnternet Download Manager Giveaway Key/Hediye Lisans (10 Kişiye) susbey 63 38,437 23.02.2019, Saat:20:31
Son Yorum: Türko
Star Revo Uninstaller Pro Giveaway Key / Hediye Lisans (YENİ) susbey 86 66,046 10.02.2019, Saat:10:57
Son Yorum: Türko
Star Advanced SystemCare 11 Pro Giveaway Key susbey 4 3,310 12.01.2019, Saat:23:58
Son Yorum: abdullahs
  Revo Uninstaller Pro Giveaway License Key susbey 36 6,451 03.07.2018, Saat:19:47
Son Yorum: xLab
Star [YENİ] İnternet Download Manager Giveaway Key / Hediye Lisans susbey 80 58,304 17.02.2017, Saat:02:05
Son Yorum: susbey

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi