Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Thread Contributor: gkozcanCrack isteği hk.da
Değerli üstatlarım ve dostlarım ;
Herkesin Cümhuriyet bayramını tebrik ederim. Ben bir konuya yazı yazamadan geçemeyeceğim , bir program yazmanın zor olduğunu hep duyuyorum ama ne kadar zor olduğunu ben bilmiyorum çünkü ben yazmadım. İnsan ancak yazdığı zaman anlayabilir . Emeğin muhakkak karşılığının verilmesi gerektiğinide sonuna kadar inanırım. Biraz önce bir arkadaşımız muhabbet kuş üretim programının kendisinin yaptığını ve bu programın kırılmasıyla ilgili burada crack işi yapan üstatlarımıza sitem ediyor. Ben hemen bir şey soracağım bu siteye üye olan tüm dostlarıma soruyorum kaçımız bilgisayarında kullandığı programların tamamın para ile alıpta kullanıyor (yerli veya yabancı sistem programlarıda dahil windows-linux - office - muhasebe vs.) . İnternette bir şey arıyorum bakıyorum 50 tane site açıklama yapmış 48 taneside diğer 1-2 tanesinden kopya alıp yapıştırmış. Üniverisitelerde ders veren proflara bakın yazdığı kitapların büyük çoğunluğu dış kaynaklı kitaplardan alıntı yaparak yazıyorlar. Bu yüzdende biz bir yerlere gelip kalkınamıyoruz. Üstadımın dediği gibi programın ismini C ++ mi C# mi olduğunu bilmeden yazmak ne derece etik. Buradan şu sonuç çıkartılsın demiyorum emekle hazırlanan programların tüm crackları yapılsın demiyorum , ancak bu programı yazan değerli dostumunda bir sonraki versiyonda ben acaba bu açığı nasıl kapatırım düşüncesiyle hareket etmesini , sitem etmemesini dilerdim. Programlara bakın her sene yeni versiyonları çıkıyor. Saygılarımla.
[-] The following 2 users Like gkozcan's post:
  • YuqseLx, ByNigdeli
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Crack isteği hk.da - Yazar: gkozcan - 29.10.2017, Saat:14:23
RE: Crack isteği hk.da - Yazar: Kertenkele - 29.10.2017, Saat:16:10

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Crack İstek emprador 2 89 11 saat önce
Son Yorum: emprador
  Merhaba dostlar ucretli program crack isteme dangerboy 3 619 24.08.2018, Saat:08:59
Son Yorum: SecondLife
  Android crack yapma yardım W4D3 1 1,632 05.04.2017, Saat:01:16
Son Yorum: YuqseLx
  Program Crack İstek sfs 21 11,020 28.02.2017, Saat:20:37
Son Yorum: karaca
  Program Crack deneme10 4 1,978 03.02.2017, Saat:00:07
Son Yorum: deneme10

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi