Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yasak hakkında
crack ıstek konusunda hile/bot gibi şeyler istemek serbest olmalı bence burda bazı ticarı yazılımlar kırılıyor bazı hile programlarıda ticari iş yapıyorlar bence serbest olmalı.
Bul
Add Thank You
Oyun hileleri tamamiyle vakit kaybı bizler için, bir gün evvelsinde kırdığınız şey birkaç gün sonra kullanılmaz olabiliyor.

Yani velhasıl kelam, oyunu hileli oynayacağım diyorsanız bi zahmet parasını da verip oynayın. Madem ticaret yapıyorsunuz parasını da eminim çıkartırsınız.
Benim görüşüm bir programdan para kazanıyorsanız programı kesinlikle satın almalısınız. Bu oyun hilesi veya başka bir şey olsun farketmez.
Site üzerinden ulaşamazsanız aşağıdaki iletişim kanallarından bana ulaşabilirsiniz..

Telegram: @godra9
E-mail: godra9@yandex.com
[-] The following 4 users say Thank You to rA9 for this post:
  • goshawk, Mobile46, Rnd0M, kara yel
Bul
Add Thank You
Ne çokta meraklısınız, kendinize,ailenize küfür ettirmeye. Rahatlama falanmı oluyor? Hile kullanarak neyi başarmış oluyorsunuz? Nefret ettiğim kişi tipi, oyunu oynamayı beceremez, hile kullanır. Beyin ve bilek gücün yetmiyorsa, bırak hile ilede oynama. Karşı tarafında oyun zevkini içine etme. "Yok efenim onlar kullanıyor" bu muhabbete sakın girme. Sizin gibileri yüzünden insan oyun oymaktan soğuyor.
Zopa 
68 101 99 111 109 112 105 108 101 46 85 83 47 84 252 114 107 111 
[-] The following 6 users say Thank You to Türko for this post:
  • Mobile46, By.HiraiZerdüş, baba4421, kara yel, OrJiNaL, rA9
Bul
Add Thank You
(14.10.2020, Saat:05:01)ahmet121315 demiş ki: crack ıstek konusunda hile/bot gibi şeyler istemek serbest olmalı bence burda bazı ticarı yazılımlar kırılıyor bazı hile programlarıda ticari iş yapıyorlar bence serbest olmalı.

bende ilk uyelik zamanimda dusunmustum
daha once acilan.bir konuda vaardi
ancak ustalarin dedigi gibi firmalar iki gune kalmadan bir digerini cikariyor yani uc gunde bir gunceenen birsey genel.olaraj
boyle olunca ister istemez problem oluyor
diger ticari yazilimlar guncel surumu cikincada kullanilmaya devam.edilebiliyor bu yuzden.bir tutamiyoruz maalesef

(normal uyeler hile paylasabilir kirmak isteyen olursada cevap verecektir)
Bul
Add Thank You
crack/patch yüklemek siteleri ister istemez illegal hale getiriyor. aslında bunun yerine nasıl crack/patch yapıldığı paylaşılsa o zaman kimse itiraz edemez bence. yani doğrudan bu programın crack dosyası şudur diyerek yüklemek yerine bunun lisans koruması şu şekilde çalışıyor diye gösterilebilir. o zaman kullanıcılar kendileri bunu uygular ve site illegal bir site olmaktan çıkar, yazılım güvenliği ile ilgili bir hale gelir. aynı bir sistemdeki güvenlik açığını bulan araştırmacılar gibi. güvenlik açığını göstermek belki üretici firma tarafından da ödüllendirilebilir. (bounty hunting) bu iki şeye yarar, birincisi insanlar nasıl yapıldığını öğrenir, ikincisi korumanın devre dışı kalmasını sağlayarak firmalara önlem alması gerektiği gösterilir. firma açığı kapatır ise bir sonraki zorluk, yeni algoritmanın kırılması olur. naçizane fikrimdir. eleştiri olarak almayınız.
osmangulbostan, proud to be a member of Decompile.us since 13.12.2017.
Bul
Add Thank You
(14.10.2020, Saat:10:54)osmangulbostan demiş ki: crack/patch yüklemek siteleri ister istemez illegal hale getiriyor. aslında bunun yerine nasıl crack/patch yapıldığı paylaşılsa o zaman kimse itiraz edemez bence. yani doğrudan bu programın crack dosyası şudur diyerek yüklemek yerine bunun lisans koruması şu şekilde çalışıyor diye gösterilebilir. o zaman kullanıcılar kendileri bunu uygular ve site illegal bir site olmaktan çıkar, yazılım güvenliği ile ilgili bir hale gelir. aynı bir sistemdeki güvenlik açığını bulan araştırmacılar gibi. güvenlik açığını göstermek belki üretici firma tarafından da ödüllendirilebilir. (bounty hunting) bu iki şeye yarar, birincisi insanlar nasıl yapıldığını öğrenir, ikincisi korumanın devre dışı kalmasını sağlayarak firmalara önlem alması gerektiği gösterilir. firma açığı kapatır ise bir sonraki zorluk, yeni algoritmanın kırılması olur. naçizane fikrimdir. eleştiri olarak almayınız.

Alıntı: "aslında bunun yerine nasıl crack/patch yapıldığı paylaşılsa o zaman kimse itiraz edemez bence."

dalga mı geçiyon?? Forumu bi bak Smile hiçbir yerde bulamıyacağın crack eğitim setleri var,sesli bile anlatımlar mevcut. Yanlış forumdasın, direkt çıkmalısın.

Alıntı: ikincisi korumanın devre dışı kalmasını sağlayarak firmalara önlem alması gerektiği gösterilir. firma açığı kapatır ise bir sonraki zorluk, yeni algoritmanın kırılması olur.

crack paylaşıldıgında, firmada haberder oluyor. Big Grin gelip önlem alıyorlar, yasak listesine aldırarakSmile
Zopa 
Bul
Add Thank You
dalga geçmiyorum, eğitim setleri ve videoları var, takip ediyorum.
osmangulbostan, proud to be a member of Decompile.us since 13.12.2017.
Bul
Add Thank You
(14.10.2020, Saat:08:58)Türko demiş ki: Ne çokta meraklısınız, kendinize,ailenize küfür ettirmeye. Rahatlama falanmı oluyor? Hile kullanarak neyi başarmış oluyorsunuz? Nefret ettiğim kişi tipi, oyunu oynamayı beceremez, hile kullanır. Beyin ve bilek gücün yetmiyorsa, bırak hile ilede oynama. Karşı tarafında oyun zevkini içine etme. "Yok efenim onlar kullanıyor" bu muhabbete sakın girme. Sizin gibileri yüzünden insan oyun oymaktan soğuyor.
Mevzu Herkesin hile Kullanması Degil asıl mesele oyunun 'p2w' Olması p2w paytowin parayı yatır oyunu kazan  Çocukların bayram harçlıklarına kadarda göz koyuyorlar tabi 11 12 yaşında ufak çocukların buna aklı ermeden kendi kişisel ihtiyaçlarına harcayacagına Oyun da bir desene bir hasar arttırmaya harcıyor.
Hadi bunuda geçtim p2w oyunlarda parası olmayanlar Ne yapacak? Oyunu oynamayacak o Muhabbete hiç girmeyelim. p2w Diye o oyunu oynama bu oyunu Oynama hangi Oyunu oynayacagız Tabiki hile kullanacagız. Vakit geçirecegiz.
Bul
Add Thank You
Forumun kuralları açık ve net, yıllardır da bu şekilde,
Hile ile ilgili bir yardım bulamazsın.

Konu kilit;

Küfür yemeye devem edin.
Zopa 
Bul
Add Thank You