Decompile.us

Tam Versiyon: Lavasoft Ad-Aware Pro Security 11 - Giveaway Key / Hediye Lisans
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Sayfa: 1 2 3 4
Merhaba arkadaşlar.

DİKKAT : Hediye lisans çekilişine katılan arkadaşlar lütfen konuları takip etsinler.Çekiliş yapıldıktan sonra kazanan kişi veya kişiler 2 gün içerisinde bana PM ile email adresini göndermezse hakkını kaybetmiş sayılacaktır.Ekstra olarak PM ile haber verip email istemekle uğraşmak istemiyorum.
Sitemiz sponsorluğunda sadece üyelerimize özel, 15 adet "Lavasoft Ad-Aware Pro Security 11" yasal lisans dağıtılacaktır.

15 Legal Licenses
License gift campaign will last 5 days

Lisans hakkı kazanmak için tek yapmanız gereken konuya yorum yazmak ve random.org ile yapılacak olan şanslı kişiler çekilişine katılmaktır.
Konu 5 gün boyunca katılıma açık olacaktır.5 gün sonunda çekiliş ile kazanan arkadaşlarımıza lisansları email ile gönderilecektir!
Herkese bol şans

Lavasoft Software Special Thanks

[Resim: pro-lg.png]

[Resim: pro-white.png]

[Resim: n7o11g.png]

Her zaman çevrimiçi epostalarınızı kontrol ediyor, faturanızı ödüyor ya da bir dosya indiriyorsanız, bilgisayarınız acımasız siber suçluların gizli bilgilerinize erişimine maruz kalmış olabilir. ad-aware ile virüs, casus yazılım, truva atları, rootkitler, harmanlanmış kötü niyetli yazılımlar, korsanlar, tuş günlükleyiciler (Keylogger) ve diğer olası tehditlere karşı tümüyle kötü niyetli yazılım koruması edinirsiniz. Ad-Aware, güçlü bir şekilde çevrimiçi güvenliğinizi ve gizliliğinizi korur, siz de interneti nasıl, ne zaman ve nerde isterseniz kullanabilirsiniz.

Özellikler
. Dahili Anti-Virüs ve Anti-Spyware ile tümüyle kötü niyetli yazılım koruması
. Anlık Reklam-İzleme (Ad-Watch)
. Uzman Gerçek-Zamanlı Koruma
. Genetik Kod Algılama Teknolojisi
. Davranış-Tabanlı Buluşsal Yöntemler Algılama
. Uzman Aşamada Rootkit Kaldırma Sistemi
. Etkisizleştirici Kötü Niyetli Yazılım Kaldırma Aracı
. Sessiz Modu
. Araç Kutusu: Dahili İşlem İzleme, Otomatik Başlangıç Yöneticisi, Hosts Dosya Düzenleyici ve Tehdit Çözme (ThreatWork)
. Ağ Sürücüsü Tarama
. Otomatik Ayarlanabilir Güncellemeler & Ücretsiz Teknik Destek
. Türkçe dil desteği mevcuttur

Çekiliş için decompile.us ailesine teşekkür ederim. Bende şansımı deniyeyim.
Ben bu crack işlerinden hiç anlamıyom zaten lisanslı alayım bari Smile Tongue

Beni de ekle kardeşim sana zahmet.
öncelikle teşekkürler. ben de varım.
bende isterem Big Grin
(13.06.2015, Saat:15:11)C0dr4cK demiş ki: [ -> ]bende isterem Big Grin

lütfen banada 
liseteye bizide eklersen seviniriz
ben de katılıyorum çekilişe
ooooo antivirüs mü o?? alırım bi dal Big Grin
Sayfa: 1 2 3 4